February 2013 - Ciktie Dot Com

Breaking

Thursday, February 28, 2013

Wednesday, February 27, 2013

Tuesday, February 26, 2013

Monday, February 25, 2013

Sunday, February 24, 2013

Bikin Panas

February 24, 2013
Ahad lepas bersamaan 17hb, housemate minta temankannya ke Dewan Tasik Titiwangsa, Jalan Ampang Hilir. Tak lain dan tak bukan tuk mengambil b...

Off Tablet !!

February 24, 2013
Alhamdulillah, syukur. Akhirnya dapat gak off tablet ni. kalau tak, tak tau la nak gambarkan camne. risau sangat. Terima kasih banyak-banya...

Saturday, February 23, 2013

Friday, February 22, 2013

Wednesday, February 20, 2013

Tuesday, February 19, 2013

Wednesday, February 13, 2013

Sunday, February 10, 2013

Thursday, February 7, 2013

Solat

February 07, 2013
Best pula dengar Radio MinDef tengahari ni. Bertemankan dj yang asyik berceloteh. Mayb dah nak masuk waktu Zohor kot. Asyik nasyid je berku...

Monday, February 4, 2013

Adbox