June 2013 - Ciktie Dot Com

Breaking

Sunday, June 30, 2013

Saturday, June 29, 2013

Buah Zuriat

June 29, 2013
Juga dikenali sebagai buah adam/ buah koka/ Doum di negara arab) . Merupakan buah daripada pokok yang Nabi Nuh a.s gunakan untuk m...

Friday, June 28, 2013

Wednesday, June 26, 2013

Monday, June 24, 2013

Friday, June 21, 2013

Wednesday, June 19, 2013

Tuesday, June 18, 2013

Monday, June 17, 2013

Friday, June 14, 2013

Galau

June 14, 2013
Galau tu apa, yae? Dan naper lak lagu ni tajuknya galau . Dah tiada perkataan nak digunakan ke hehe pepandai je. Tu kan lagu diorang biarla...

Monday, June 10, 2013

Adbox
**iklan memanjang bawah** ****************