2011 - Ciktie Dot Com

Breaking

Friday, December 30, 2011

Monday, December 5, 2011

Friday, December 2, 2011

Tahun 2011

December 02, 2011
Cepat betol masa berlalu. Dalam xsedar dah masuk tahun baru AWAL MUHARAM. Hurm.. bergitu cepat dan pastinya bermacam-macam ragam dan tindak...

Tuesday, November 22, 2011

Friday, October 28, 2011

Program 5S

October 28, 2011
Penatnya rasa bila ingt'kn 5 S ni huhu.. waaaa.waaa.. Msti ada la yang kena ubah. X ubah kan tak sesuai lak. cam dah lama sangat hehe ...

Friday, October 21, 2011

Sunday, September 18, 2011

Monday, September 5, 2011

Layan Je

September 05, 2011
Aiii..seminggu kat kampung kejap je rasa. Baru je jejak kaki kat kampung sedar-sedar semalam dah nak kena gerak balik KL dah huhu..sedihnya...

Monday, August 8, 2011

Friday, July 29, 2011

1001 Alasan

July 29, 2011
Cam kat astro lak..macam-macam ade hehe..tapi nie cik tie nak certa pasal alasan macam-macam kite bagi tuk cover line kalau kite dah t'...
Adbox