September 2013 - Ciktie Dot Com

Breaking

Saturday, September 28, 2013

Friday, September 27, 2013

Thursday, September 26, 2013

Wednesday, September 25, 2013

Puding Triffle

September 25, 2013
Tengok-tengok..amacam? ni percubaan pertamaku, Puding Triffle.Mudah je tuk disediakan dan ianya tak mengambil masa yang lama tuk disediakan...

Monday, September 23, 2013

Friday, September 20, 2013

Tuesday, September 17, 2013

Friday, September 13, 2013

Wednesday, September 11, 2013

Tuesday, September 10, 2013

Nail Henna

September 10, 2013
Hehehe..bersemangat berinai malam semalam. Tak sangka pula inai ni jadi camni. Hitam bangat !! Cian 3 jari kiriku ini. Kononnya nak backup ...

Monday, September 9, 2013

Saturday, September 7, 2013

Adbox