November 2017 - Ciktie Dot Com
http://invol.co/aff_m?offer_id=50&aff_id=11334&source=deeplink_generator

Breaking

Sunday, November 26, 2017

Friday, November 24, 2017

Thursday, November 23, 2017

Tuesday, November 21, 2017

Monday, November 20, 2017

Sunday, November 19, 2017

Saturday, November 18, 2017

Veil Izara

November 18, 2017
Tahniah! Dah selamat bergelar isteri orang dah. Semalam dah tengok dah sikit gambar kahwin diorang. Tapi kali ni nak tengok lagi hehe bu...

Friday, November 17, 2017

Wednesday, November 15, 2017

Tuesday, November 14, 2017

Berat Idea

November 14, 2017
 Ushhh penatnya hari ni. Pagi tadi dah terlewat pergi klinik. Ada temujanji dengan doktor.. minggu lepas dah pergi dah tapi just untuk ambi...

Friday, November 10, 2017

Thursday, November 9, 2017

Wednesday, November 8, 2017

Adbox