December 2016 - Ciktie Dot Com

Breaking

Friday, December 30, 2016

Thursday, December 29, 2016

Tuesday, December 27, 2016

Monday, December 19, 2016

My mood

December 19, 2016
Hai, assalamualaikum korang !! Selamat tengahari. Tak lunch ke?? Ciktie lunch depan letop je tengahari ni bertemankan biskut chipsmore ya...

Thursday, December 15, 2016

Tuesday, December 13, 2016

Wednesday, December 7, 2016

Br1m 2017

December 07, 2016
Br1m 2017 | Permohonan dan pengemaskini permohonan bantuan rakyat 1 Malaysia (Br1m 2017) telah dibuka mulai 05 Disember 2016 hingga 31 Dis...

Tuesday, December 6, 2016

Monday, December 5, 2016

Sunday, December 4, 2016

Saturday, December 3, 2016

Friday, December 2, 2016

Thursday, December 1, 2016

Adbox