2015 - Ciktie Dot Com

Breaking

Friday, December 18, 2015

Friday, December 11, 2015

Wednesday, December 9, 2015

Tuesday, December 8, 2015

Sunday, December 6, 2015

Thursday, December 3, 2015

Sunday, November 29, 2015

Thursday, November 26, 2015

Sakit Kepala

November 26, 2015
Dah lunch dah. Boleh la rest sekejap. Pizza pun dah makan. Kenyang dah pun rasanya ni. Cuma pening kepala ni je tak mau hilang lagi. Sebab ...

Wednesday, November 25, 2015

Tuesday, November 24, 2015

Sesat

November 24, 2015
2 kali sesat dalam sehari minggu lepas ni. Sekali masa cari rumah officemate dan second masa dah sampai tempat yang dituju. Tak pepasal ...

Monday, November 23, 2015

Friday, November 20, 2015

Thursday, November 19, 2015

Wednesday, November 18, 2015

Tuesday, November 17, 2015

Monday, November 16, 2015

Wednesday, November 11, 2015

Friday, November 6, 2015

Wednesday, November 4, 2015

Hujan

November 04, 2015
Lebatnya hujan malam ni. Awal lagi ia turun tak cam hari sebelum-sebelum ni. Kalau bukan lewat petang, tengah malam tak pun awal pagi dalam...

Cikedut

November 04, 2015
Famous betul cikedut dua tiga menjak ni kan.  Ciktie pun baru perasan sebab ada office mate beli dekat satu kedai makan area Taman Bendah...

Tuesday, November 3, 2015

Monday, November 2, 2015

Wednesday, October 28, 2015

Thursday, October 22, 2015

Wednesday, October 21, 2015

Friday, October 16, 2015

Monday, October 5, 2015

Sunday, September 27, 2015

Tuesday, September 15, 2015

Monday, August 24, 2015

Flight Delay

August 24, 2015
Delay !! Lewatla nampaknya ciktie sampai kb malam ni. Flight lain..takda yang delay lagi. Nak bagi ciktie rasa juga nampaknya nikmatnyaaa.....

Sunday, August 23, 2015

Tuesday, August 18, 2015

Saturday, August 15, 2015

Friday, August 7, 2015

Thursday, July 16, 2015

Tuesday, July 14, 2015

Thursday, July 9, 2015

Monday, July 6, 2015

Tuesday, June 23, 2015

Monday, June 22, 2015

Thursday, June 18, 2015

Jom Sahur

June 18, 2015
Assalamualaikum dan selamat pagi uolls. selamat bersahur. sekejap je sekejap tadi, dah nak habis waktunya ni. Hari pertama berpuasa ramai...

Wednesday, May 20, 2015

Sunday, May 17, 2015

Thursday, May 14, 2015

Wednesday, May 13, 2015

Thanks CP

May 13, 2015
hai korang selamat tengahari. buat apa tu?? layan lagu ke..ehh ehhh macam layan movie je tu. movie apa tu?? ok la kalau tak nak cakap. ...

Saturday, May 9, 2015

Tuesday, April 14, 2015

Thursday, April 9, 2015

Thursday, April 2, 2015

Adbox