July 2013 - Ciktie Dot Com

Breaking

Wednesday, July 31, 2013

Jerebu

July 31, 2013
 Hehe..dah berkurun baru sekarang dapat post picture semasa jerebu melanda Dato' Keramat a.k.a kawasan berdekatan rumah sewaku ini h...

Tuesday, July 30, 2013

Monday, July 29, 2013

Thursday, July 25, 2013

Wednesday, July 24, 2013

Zakat

July 24, 2013
Firman Allah s.w.t yang bermaksud : `Ambillah (sebahagian) daripada harta mereka menjadi sedekah (zakat) supaya dengannya engkau member...

Tuesday, July 23, 2013

Friday, July 19, 2013

Monday, July 15, 2013

Sunday, July 14, 2013

Saturday, July 13, 2013

Friday, July 12, 2013

Thursday, July 11, 2013

Wednesday, July 10, 2013

Tuesday, July 9, 2013

Saturday, July 6, 2013

Friday, July 5, 2013

Thursday, July 4, 2013

Wednesday, July 3, 2013

Monday, July 1, 2013

Adbox